Fizjoterapeuta kobiet

Jeśli poszukujesz:

Dobrze trafiłaś/trafiłeś!

Być może nie raz usłyszałeś/usłyszałaś, że:

  • Chcesz przygotować się do ciąży lub jesteś w ciąży i szukasz kogoś kto zajmie się nie tylko twoim ciałem ale również dietą? A może właśnie urodziłaś i szukasz sposobu jak bezpiecznie wrócić do formy po porodzie?

  • Chcesz połączyć fizjoterapię z bardziej holistycznym spojrzeniem na siebie i wrócić do pełnej kondycji nie tylko fizycznej, ale także mentalnej?

  • Potrzebujesz wsparcia bezpośrednio u siebie albo poszukujesz konsultanta dostępnego online?

Jako wykwalifikowana fizjoterapeutka dbam kompleksowo o zdrowie kobiet. Połączenie pracy z ciałem poprzez terapię oraz odpowiednio dobraną dietoterapię przynosi rewelacyjne efekty. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu i stałemu udoskonalaniu swojego warsztatu, posiadam szerokie umiejętności. Jako zawodowy fizjoterapeuta w Krakowie oferuję wizyty w gabinecie, wizyty domowe, ale z uwagi na potrzeby moich klientów proponuję również zajęcia i spotkania online, konsultacje prowadzone zdalnie mogą być bowiem równie pomocne co spotkanie w cztery oczy. Na pierwsze spotkanie zawsze wolę poznać kogoś osobiście, aby poznać pacjenta, zapoznać się z jego celami i dobrać odpowiednią terapię.

Jako fizjoterapeuta przez Internet mam już duże doświadczenie i profesjonalny sprzęt do transmisji online, dzięki czemu mogę przeprowadzić z Państwem nie tylko rozmowę i wywiad na odległość, ale również zaprezentować konkretne ćwiczenia z obciążeniem i bez – do powtórzenia przez pacjenta. Taka forma kontaktu na odległość sprawia, że wszyscy moi podopieczni bez względu na miejsce zamieszkania, porę dnia czy dzień tygodnia, zawsze mogą nawiązać kontakt ze swoim prowadzącym fizjoterapeutom.

Jeśli szukasz prawdziwego opiekuna, który pomoże Ci w wymagającym i czasochłonnym procesie rekonwalescencji, moje usługi jako fizjoterapeuta online mogą być idealnym rozwiązaniem Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę KONTAKT i umów się na pierwszą rozmowę – online lub prywatnie, w zależności od Twoich potrzeb. Szczegóły ustalimy po pierwszym wywiadzie, na którym rozpoznam Twoje potrzeby zdrowotne i oczekiwania jako pacjenta, przed którym stoi fizjoterapeuta i trener personalny z ogromnym doświadczeniem i empatią.

Bardzo dobry fizjoterapeuta online – Beata Erazmus

Co zyskujesz współpracując ze mną?

Wspólnie ustalimy cele do osiągnięcia i metody działania oraz zaplanujemy harmonogram naszych spotkań, a ja przekażę Ci nie tylko swój czas, ale także wiedzę – w postaci:

  • Konsultacji we wszystkich twoich sprawach powiązanych z fizjoterapią uroginekologiczą,
  • Dietoterapii dostosowanej do twoich jednostek chorobowych,
  • Treningu osobistego i coachingu mentalnego;
  • Prezentacji ćwiczeń,
  • Masażu terapeutycznego,
  • Dopasowanego do indywidualnych potrzeb planu treningowego.

O mnie

Jako fizjoterapeutka uroginekologiczna zajmuje się kobietami w każdym wieku. Zarówno tymi które chcą swoje ciało i organizm przygotować do ciąży, kobietami w ciąży oraz po porodzie. Moimi pacjentkami często są kobiety starsze oraz w okresie menopauzy.

Prowadzę terapię w takich schorzeniach jak: nietrzymanie moczu, obniżenia narządów jamy brzusznej, bolesnego miesiączkowania, endometriozy i wszelkich dolegliwości z nią związanych, problemów podczas stosunku seksualnego ( uczucia rozluźnienia, spięcia, gazów pochwowych, bolesności), bólu w okolicy miednicy, problemów z układem trawienia ( zaparcia, nietrzymanie stolca, gazów, biegunek), blizny po cięciu cesarskim i nacięciu krocza, rozejściu mięśnia prostego brzucha.