Indywidualne plany treningowe i rehabilitacyjne dla kobiet

Jeżeli jesteś osobą która:

Na pewno słyszałaś lub spotkałaś się z opinią, że po ciąży twoje ciało nigdy nie będzie już takie jak wcześniej, brzuch będzie obwisły a dodatkowe kilogramy już z Tobą zostaną. Jest to błędne przekonanie, przez które niektóre kobiety popadają w depresję lub panicznie boją się zajść w ciąże.

Zarówno odpowiednia dieta jak i dobrze dobrany trening są w stanie sprawić, że możesz wyglądać jeszcze lepiej niż przed ciążą! Pamiętaj, że ciąża to piękny stan, po którym możesz wrócić do poprzedniego rozmiaru i ciesz się tym pięknym okresem swojego życia! Z przyjemnością pomogę Ci przygotować odpowiedni jadłospis na czas ciąży, a następnie okres połogu, karmienia piersią i ewentualnego zrzucania nadmiarowych kilogramów. Będę wspierać Cię na każdym kroku i nauczę Cię przygotowywać szybkie i łatwe posiłki, które są pyszne, zdrowe i sycące.

Jeżeli szukasz dobrze rozpisanego planu treningowego, dopasowanego do twoich możliwości, czasu oraz ewentualnych problemów z układem ruchu napisz do mnie. Nie jestem tylko zwykłym trenerem, który ukończył kursy w tym kierunku, ale również ukończyłam studia z fizjoterapii oraz specjalizacje w kierunku fizjoterapii uroginekologicznej kobiet. Posiadam duże doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży, jak również z mamami, które chcą odzyskać pełną sprawność i zdrowie po porodzie. Staram się przygotować odpowiedni plan treningów, dzięki którym poczujesz się lepiej, wzmocnisz odpowiednie partie mięśni, a jednocześnie nauczysz się prawidłowych nawyków. Współpracuję z kobietami z różnymi problemami natury urologicznej i ginekologicznej, dlatego możesz mi zaufać.

Indywidualne plany treningowe i rehabilitacyjne

Profesjonalna pomoc dietetyka, fizjoterapeuty oraz trenera

Współpraca możliwa jest poprzez regularne treningi na terenie Krakowa z dojazdem do miejsca zamieszkania/ na siłowni lub w formie on line. Oferuję Ci indywidualne plany treningowe i rehabilitacyjne, które postaram się maksymalnie dopasować do Twoich potrzeb. Zdaję sobie sprawę z tego, że młode mamy często nie mają czasu dla siebie, dlatego zachęcam Cię serdecznie do skorzystania z oferty treningów online. Niektóre z moich pacjentek ćwiczą z maluchami, dzięki czemu mogą łączyć dwie aktywności.

Zapewniam kompleksowe usługi, które łączą w sobie pomoc dietetyka oraz profesjonalnego trenera, który doskonale zna tajniki ludzkiego ciała. Ciąża to piękny stan i jeśli czujesz się dobrze, możesz uprawiać sporty i ćwiczyć, ale nie każda aktywność jest dla Ciebie bezpieczna. Wspólnie dopasujemy odpowiedni plan treningowy, który będzie zawierał również elementy rehabilitacji, jeśli tylko odczujesz taką potrzebę. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom, będziesz bardziej zrelaksowana i rozluźniona, co przyczyni się Twojemu dobremu samopoczuciu, ale również samopoczuciu maleństwa.

Jest również możliwość rozpisania planu treningowego, który będziesz wykonywała sama. Plan będzie dobrany do Ciebie, do twoich celów i twojej postawy ciała. Pamiętaj, że to co znajdziesz w internecie, nie koniecznie jest dla Ciebie- tym bardziej, jak jesteś w ciąży!

 

Indywidualne plany treningowe i rehabilitacyjne dla każdego!

Swojej oferty nie kieruję tylko do kobiet w ciąży i młodych mam. Współpracuję i układam treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, które/którzy chcą uzupełnić dietę w ćwiczenia, popracować nad kondycją i wydolnością lub siłą mięśniową. Skorygować postawę lub borykają się z różnymi dolegliwościami układu ruchu. Niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania, skontaktuj się ze mną. Jestem przekonana, że zaproponowany plan treningowy spełni Twoje oczekiwania. Wspólnie uda nam się skutecznie osiągnąć określony cel, a następnie utrzymać efekty. Posiadam duże doświadczenie w mojej pracy, dlatego zawsze stosuję indywidualne podejście i słucham moich Klientów.

Profesjonalna pomoc trenera i wsparcie

Prowadzę treningi z osobami, które zarówno zaczynają swoją przygodę z siłownią i chcą nauczyć się poprawności wykonywania ćwiczeń jak i osób, które już wcześniej ćwiczyły, ale potrzebują motywatora i osoby, która będzie czuwała nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Wykorzystuję w swojej pracy bogatą wiedzę z zakresu anatomii ludzkiego ciała, dlatego jestem w stanie zaproponować odpowiednie serie ćwiczeń dla każdego. Zawsze zwracam uwagę na stan zdrowia oraz kondycję, ponieważ ćwiczenia trzeba rozpoczynać powoli i stopniowo dążyć do zamierzonego celu. Nie musisz obawiać się, że będę katować Cię intensywnymi treningami, nie bacząc na zmęczenie, ponieważ nie taki jest mój cel. Zależy mi przede wszystkim na sprawności i zbudowaniu odpowiedniej kondycji. Kiedy ćwiczysz w prawidłowy sposób, nie zaznasz kontuzji i nie zrobisz sobie krzywdy. Moje treningi są zawsze bezpieczne, a ćwicząc pod moim okiem na pewno nie zrobisz sobie krzywdy.

Jeśli szukasz osoby, która przygotuje dla Ciebie indywidualny plan treningowy i będzie wspierała Cię na każdym kroku aż do osiągnięcia zamierzonego celu, skontaktuj się ze mną! Jestem przekonana, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukces.

Zapraszam również do współpracy wszystkie kobiety planujące macierzyństwo, w ciąży i po porodzie. Każdej z nas przyda się czas poświęcony tylko sobie i swojemu zdrowiu. Postaram się profesjonalnie pomóc Ci rozluźnić się i pozbyć wszelkich ewentualnych dolegliwości. Ze mną możesz również wrócić do sylwetki sprzed ciąży i zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

NIE ZWLEKAJ

Napisz do mnie i poznaj ofertę!

NAPISZ JUŻ DZISIAJ