TRENINGI PERSONALNE/ FIZJOTERAPIA KOBIET

Jeżeli jesteś osobą która:

Na pewno słyszałaś lub spotkałaś się z opinią, że po ciąży twoje ciało nigdy nie będzie już takie jak wcześniej, brzuch będzie obwisły a dodatkowe kilogramy już z Tobą zostaną. Jest to błędne przekonanie, przez które niektóre kobiety popadają w depresję lub panicznie boją się zajść w ciąże.

Zarówno odpowiednia dieta jak i dobrze dobrany trening są w stanie sprawić, że możesz wyglądać jeszcze lepiej niż przed ciążą!

Jeżeli szukasz dobrze rozpisanego planu treningowego, dopasowanego do twoich możliwości, czasu oraz ewentualnych problemów z układem ruchu napisz do mnie. Nie jestem tylko zwykłym trenerem, który ukończył kursy w tym kierunku, ale również ukończyłam studia z fizjoterapii oraz specjalizacje w kierunku fizjoterapii uroginekologicznej kobiet.

Współpraca możliwa jest poprzez regularne treningi na terenie Krakowa z dojazdem do miejsca zamieszkania/ na siłowni lub w formie on line.

Jest również możliwość rozpisania planu treningowego, który będziesz wykonywała sama. Plan będzie dobrany do Ciebie, do twoich celów i twojej postawy ciała. Pamiętaj, że to co znajdziesz w internecie, nie koniecznie jest dla Ciebie- tym bardziej, jak jesteś w ciąży!

Współpracuję i układam treningi personalne dla kobiet i mężczyzn, które/którzy chcą uzupełnić dietę w ćwiczenia, popracować nad kondycją i wydolnością lub siłą mięśniową. Skorygować postawę lub borykają się z różnymi dolegliwościami układu ruchu.

Prowadzę treningi z osobami, które zarówno zaczynają swoją przygodę z siłownią i chcą nauczyć się poprawności wykonywania ćwiczeń jak i osób, które już wcześniej ćwiczyły, ale potrzebują motywatora i osoby, która będzie czuwała nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń.

NIE ZWLEKAJ

Napisz do mnie i poznaj ofertę!

NAPISZ JUŻ DZISIAJ