Trener personalny i dietetyk

Jako trener personalny i dietetyk oferuję:

Dobrze trafiłaś/trafiłeś!

Jeżeli:

 • Czujesz, że Twoje życie potrzebuje tylko drobnych zmian, aby było w pełni wartościowe i satysfakcjonowało Cię w całości?

 • Potrzebujesz wsparcia mentalnego i bliskiego powiernika, któremu nie tylko zwierzysz się z osobistych/zawodowych problemów, ale także dasz sobie wycisk w siłowni i porozmawiasz o trudach diety?

 • Chcesz przejść prawdziwą metamorfozę i rewolucyjnie zmienić swoje zdrowie fizyczne oraz mentalne, przebudować swoje życie prywatne i zawodowe?

 • Wiesz, że to już pora podejść do diety na zupełnie innym poziomie i zająć się intensywnym spalaniem dodatkowych kilogramów, ale nie wiesz jak się za to zabrać?

Skoro jesteś na mojej stronie internetowej to znaczy najpewniej, że szukasz trenera personalnego, który będzie w stanie poprowadzić Cię skutecznie przez niełatwy proces odchudzania, fizjoterapii czy rekonwalescencji.

Mogę Cię uspokoić – trafiłaś/eś bardzo dobrze, ciężko znaleźć na rynku trenera po ukończonych studiach z fizjoterapii oraz dietetyki a Tobie się to udało. Profesjonalny trener personalny to tylko jedno z moich zawodowych doświadczeń. Przeszłam rozmaite kursy i szkolenia, także z dietetyki oraz wsparcia mentalnego, dlatego mogę przydać się swoim pacjentom na każdym etapie ich samorozwoju, podczas walki o powrót do zdrowia – tak fizycznego, jak i psychicznego. Mam ogromną empatię a moje referencje jedynie potwierdzają, że w swojej zawodowej karierze wzięłam pod opiekę osoby z bardzo rozmaitymi i specyficznymi potrzebami. Nie przejmuj się tym, co mówią inni ani tym, co sam myślisz – skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy, w jaki sposób Ja, jako znany trener personalny, mogę pomóc Tobie.

Trener personalny to osoba wyjątkowo zaufana, powinno się mieć do niej całkowitą pewność, ponieważ towarzyszy ona nie tylko podczas treningu na siłowni albo przygotowaniu planu dietetycznego. To powiernik i często także opiekun, którego ostateczny sukces mierzony jest nie tylko w kilogramach zrzuconych przez swojego podopiecznego. Często w swojej pracy jako osobisty trener personalny wykonuję nie tylko pracę na siłowni czy układam plan żywieniowy dla osoby odchudzającej się.

Moja strona internetowa – trener personalny Beata Erazmus pozwoli Ci na wykonanie pierwszego kroku, jakim jest kontakt ze mną. Dalej ustalimy wszystkie niezbędne informacje na temat Twojego aktualnego stanu zdrowia i Twoich celów oraz potrzeb. Główne korzyści, jakie stwarza moim klientom trener personalny i przygotowana odpowiednio dieta online – to natychmiastowe uzyskanie planu żywieniowego z uwzględnieniem zarówno potrzeb żywieniowych, zdrowotnych jak i preferencji smakowych czy możliwości finansowych mojego klienta. Moi podopieczni bardzo często wykorzystują zdalną formułę kontaktu i konsultacji i dlatego moje zajęcia trener personalny mogą się również odbywać online, przez Internet.

Trener personalny coach dla kobiet – Beata Erazmus

Co zyskujesz współpracując ze mną?

Każdy dobry trener personalny musi być mobilny, dlatego również ja postanowiłam wprowadzić do swojego pakietu usług pełną opiekę nad klientem w wybranym przez niego miejscu. Nie tylko możemy spotkać się u mnie, bardzo często idealnym miejscem do spotkań z trenerem osobistym jest siłownia. Trener personalny może w tym miejscu nie tylko motywować do pracy i przeprowadzić jednostkę treningową ze swoim podopiecznym, ale może także w tym miejscu sprawdzić precyzję i jakość wykonywanych ćwiczeń, co ma szczególne znaczenie przy opiece fizjoterapeutycznej. Jestem otwarta na współpracę ze wszystkimi potrzebującymi, pacjentami czy osobami potrzebującymi prawdziwego wsparcia w diecie – mogę podzielić się swoim doświadczeniem jako trener personalny i dietetyk oraz przygotować i dokładnie rozliczyć z diety.

Pakiet miesięczny Brown

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia
 • Jadłospis 7 dniowy do stosowania przez miesiąc z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania jadłospisu ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową przez miesiąc od dnia otrzymania jadłospisu
 • Co tygodniową kontrolę postępów

Pakiet dwu miesięczny Silver

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia

  Konsultacje kontrolną 20 minutową po miesiącu stosowania diet

 • Dwa jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez dwa miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową przez dwa miesiące od dnia otrzymania jadłospisu
 • Co tygodniową kontrolę postępów

Pakiet 3 miesięczny Gold

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia
 • Dwie Konsultacje kontrolne 20 minutowe po każdym miesiącu stosowania diety
 • Trzy jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez trzy miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową i telefoniczną przez trzy miesiące od dnia otrzymania jadłospisu

  Co tygodniową kontrolę postępów