ODCHUDZANIE

Jeżeli jesteś osobą która chce:

Zapraszam Cię do kontaktu!

 • Diety które stosowałeś/stosowałaś nie przyniosły oczekiwanego rezultatu?
 • Nie wiesz jak się do tego zabrać i gubisz się w gąszczu informacji?
 • Próbujesz zbyt restrykcyjnych diet, przez które twoje samopoczucie się pogarsza i miewasz napady objadania się?

Przerwij błędne koło i ustal ze mną dietę dopasowaną idealnie do twoich potrzeb, możliwości kulinarnych oraz celu który, chcesz osiągnąć.

Zgłaszają się do mnie osoby, które nie tylko mają problemy zdrowotne, ale i takie, które są zdrowe chcą zmienić swój styl życia, poczuć się lepiej i zgubić kilogramy, które od dłuższego czasu przeszkadzają im w życiu oraz zaakceptowaniu swojego ciała.

Po podjęciu współpracy otrzymujesz ode mnie jadłospis i pełne wsparcie. Pomogę Ci przejść przez ten okres i potem z niego wyjść. Wiele osób boi się, że po skończonej diecie wróci do poprzedniej wagi i złych nawyków żywieniowych.

Nauczę Cię jak się przed tym uchronić, jak wybierać produkty w sklepie, jak czytać etykiety, jakie produkty są dla Ciebie najlepsze a jakich powinieneś/powinnaś unikać.

Pokażę Ci, że dieta to nie ciągłe ograniczenia oraz niesmaczne posiłki.
Moje jadłospisy są różnorodne, smaczne i dopasowane do preferencji żywieniowych klienta.

Oferta skierowana jest do osób, które nie cierpią na żadne choroby współistniejące, są zdrowe oraz nie zależy im na jadłospisie ułożonym pod wyniki badań z krwi.

Zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów i znacznej poprawie sprawności fizycznej, czy stanu zdrowia? Próbowałeś już wielu różnych diet i kuracji, bez większych skutków? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ od lat udaje mi się skutecznie wspierać w walce z nadwagą i otyłością różne osoby i mogę pochwalić się licznymi sukcesami na tym polu.

Pakiet miesięczny Brown

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz określamy realne cele oraz czas ich osiągnięcia
 • Jadłospis 7 dniowy do stosowania przez miesiąc z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania jadłospisu ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie
 • Opiekę mailową przez miesiąc od dnia otrzymania jadłospisu
 • Co tygodniową kontrolę postępów

Pakiet dwu miesięczny Silver

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz ustalamy realny cel oraz czas jego osiągnięcia
 • Konsultacje kontrolną 20 minutową po miesiącu stosowania diety
 • Dwa jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez dwa miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową przez dwa miesiące od dnia otrzymania jadłospisu

  Co tygodniową kontrolę postępów ( waga, pomiary, samopoczucie)

Pakiet 3 miesięczny Gold

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz nakreślamy cele i czas ich osiągnięcia
 • Dwie Konsultacje kontrolne 20 minutowe po każdym miesiącu stosowania diety
 • Trzy jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez trzy miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie
 • Opiekę mailową i telefoniczną przez trzy miesiące od dnia otrzymania jadłospisuu

  Co tygodniową kontrolę postępów

Zyskaj nie tylko piękny wygląd, ale również zdrowie!

Stosowałeś już różne diety i żadna z nich nie okazała się skuteczna? Masz dość niesmacznych i małych posiłków, po których jesteś głodny? Nie chcesz tracić pieniędzy na pudełkową dietę odchudzającą? Ja postaram się pokazać Ci, że można odchudzać się smacznie i zdrowo. Zgłaszają się do mnie osoby, które nie tylko mają problemy zdrowotne, ale i takie, które są zdrowe chcą zmienić swój styl życia, poczuć się lepiej i zgubić kilogramy, które od dłuższego czasu przeszkadzają im w życiu oraz zaakceptowaniu swojego ciała. Zrównoważona dieta to podstawa naszego funkcjonowania. Dzięki niej, możemy dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych i pożytecznych składników i po prostu czuć się dobrze w swoim ciele! W każdym wieku można zmienić swój sposób odżywiania na lepszy, aby poczuć różnicę i cieszyć się znacznie lepszym stanem zdrowia oraz kondycją.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Zawsze staram się stosować indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się do mnie po wsparcie osoby. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że często nieprawidłowy sposób żywienia wynika z wieloletnich nawyków, których trudno jest się pozbyć z dnia na dzień. Dlatego starannie przygotowuję się do całego procesu odchudzania. Po podjęciu współpracy otrzymujesz ode mnie jadłospis i pełne wsparcie. Z przyjemnością poświęcę mój czas, aby maksymalnie dopasować dietę do Twoich indywidualnych preferencji smakowych. Moim zdaniem dobra dieta odchudzająca musi być smaczna i sycąca. Mogę obiecać, że stosując mój jadłospis nigdy nie będziesz głodny! Indywidualna dieta i plany dietetyczne online sprawią, że szybko zaczniesz gubić pierwsze kilogramy i poczujesz się dużo lepiej w swoim ciele. Z czasem, będziemy opracowywać kolejne jadłospisy, dostosowane do Twoich potrzeb, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Profesjonalne wsparcie dietetyka na każdym etapie

Odchudzanie nigdy nie jest łatwe. Kiedy pojawiają się pierwsze trudności, wiele osób traci silną wolę i rezygnuje z przestrzegania ustalonych zasad. Bardzo zależy mi na sukcesach moich Klientów, dlatego wspieram ich w trudnych chwilach i dodaję otuchy. W każdej chwili możesz zgłosić się do mnie, jeśli jadłospis okaże się nieodpowiedni lub stracisz motywację. Pomogę Ci przejść przez ten okres i potem z niego wyjść.

Pokażę Ci, jak skutecznie zakończyć etap odchudzania

Mogę pochwalić się wieloma spektakularnymi osiągnięciami zgłaszających się Klientów. Ciężka praca i silna wola skutkują bowiem pięknymi efektami w postaci traconych kilogramów i smukłej sylwetki. Nie można jednak z dnia na dzień powrócić do poprzednich nawyków i zapominać o nałożonych wcześniej ograniczeniach, ponieważ bardzo szybko można znowu przybrać na wadze. Wiele osób boi się, że po skończonej diecie wróci do poprzedniej wagi i złych nawyków żywieniowych.

Indywidualna dieta i plany dietetyczne online

Nauczę Cię jak się przed tym uchronić, jak wybierać produkty w sklepie, jak czytać etykiety, jakie produkty są dla Ciebie najlepsze a jakich powinieneś/powinnaś unikać. Zawsze stawiam na indywidualne podejście do danej osoby, dlatego staram się szukać rozwiązań, które będą najsmaczniejsze i najdogodniejsze. Nauczymy się, jak przygotowywać szybkie i jednocześnie zdrowe oraz sycące posiłki dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny.

Skorzystaj z mojego wsparcia podczas odchudzania już dziś!

Nie odkładaj decyzji o przejściu na dietę i zmianie trybu życia na zdrowszy. Nigdy nie ma dobrego momentu, a każdego dnia Twój organizm musi zmagać się z dodatkowymi obciążeniami i traci swoją sprawność. Będę starała się uświadomić Ci, że poprzez zmianę nawyków żywieniowych zmieniasz całe swoje życie i bardzo szybko poczujesz się dużo lepiej i lżej! Wzrośnie też Twoja sprawność fizyczna oraz poziom energii życiowej.

Pokażę Ci, że dieta to nie ciągłe ograniczenia oraz niesmaczne posiłki

Moje jadłospisy są różnorodne, smaczne i dopasowane do preferencji żywieniowych klienta. Poznając Twoje nawyki oraz ulubione smaki, będę w stanie przygotować bardzo smaczne menu, które na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jadłospis możemy modyfikować i dostosowywać do konkretnych potrzeb danego dnia. Im więcej opowiesz mi o swoim stylu życia, tym lepszy jadłospis będę w stanie dla Ciebie przygotować. Sam zdecydujesz, z jakich składników chcesz korzystać i możesz liczyć na moje wsparcie podczas całej drogi do pięknej i zdrowej sylwetki. Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z mojego wsparcia i zapewniam, że wspólnie uda nam się osiągnąć zamierzony efekt!

Oferta skierowana jest do osób, które nie cierpią na żadne choroby współistniejące, są zdrowe oraz nie zależy im na jadłospisie ułożonym pod wyniki badań z krwi.