Dietetyk kliniczny

Jeśli potrzebujesz:

Jeżeli:

 • Masz zaburzenie zdrowotne, chorobę lub przechodzisz leczenie kliniczne i wymagasz szczególnej opieki dietetyka?

 • Twoja dieta musi być na bieżąco modyfikowana, a Ty sama potrzebujesz wsparcia i stałej opieki doświadczonego konsultanta żywieniowego?

 • Potrzebujesz jadłospisu uwzględniającego Twoje szczególne predyspozycje zdrowotne lub wytyczne lekarza?

Przeciętny dietetyk i trener personalny przeważnie nie współpracuje z osobami w wyjątkowej sytuacji zdrowotnej – pacjentów szpitalnych i osób w procesie leczenia klinicznego. Taka opieka wymaga szczególnej dbałości o szczegóły i szerokiej wiedzy wykraczającej poza samą dietetykę, dlatego jako znany dietetyk kliniczny zachęcam do kontaktu z mną przede wszystkim osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami żywienia i jednostkami chorobowymi związanymi z układem trawiennym i wydalniczym. Nie ma dla mnie znaczenia, z jakim typem przypadłości czy obciążenia genetycznego mam do czynienia – jako dietetyk i trener personalny obejmuję swoją całkowitą opieką każdego kolejnego klienta.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, czy Twoje problemy najlepiej rozwiąże dietetyk kliniczny czy jednak trener personalny? Jeśli tak, to moje usługi stanowią idealne rozwiązanie, ponieważ łączę wiedzę i doświadczenie dietetyka klinicznego z umiejętnościami i kompetencjami trenera personalnego. Dlatego rozpoczynając współpracę ze mną można liczyć na pełen zakres pomocy, począwszy od przygotowania planu żywieniowego, przez rozliczanie z jego przestrzegania, na coachingu personalnym i motywacyjnym kończąc.

Można u mnie uzyskać zdecydowanie szersze wsparcie niż sama dietetyka. Trener personalny to osoba, której można powierzyć wszystkie swoje zmartwienia i liczyć na jego w pełni obiektywną opinię. Znam wiele technik motywacyjnych i stale rozwijam miękkie kompetencje, które pomagają mi wpływać na samo zaangażowanie i wiarę w osiągnięcie celu przez moich podopiecznych, co pozwala mi odnosić większy sukces z każdym klientem z osobna. To właśnie indywidualne podejście do każdego pacjenta i poznanie dokładnie jego historii choroby sprawia, że mogę o sobie powiedzieć dobry dietetyk kliniczny.

Dietetyk kliniczy – Beata Erazmus

Co zyskujesz współpracując ze mną?

Dlatego jeśli zmagasz się z różnego rodzaju przypadłościami lub jesteś obciążana od wielu lat chorą tarczycą lub hashimoto – dietetyk kliniczny Beata Erazmus pomoże Ci w powrocie do pełnego zdrowia, kondycji i samozadowolenia.

Ponieważ moi klienci niejednokrotnie mieszkają poza ,KRAKOWEM udostępniam swoją wiedzę i dzielę się umiejętnościami także w formie online. Jako internetowy dietetyk kliniczny przeprowadzam wywiad z pacjentem online i przygotowuję konkretny plan działania z precyzyjnym harmonogramem, jadłospisem i przepisami na przygotowanie posiłków, które następnie udostępniam dowolnie wybranymi kanałami komunikacji. Możesz również podzielić się ze mną swoimi nowymi wynikami badań lub poinformować o kolejnych wytycznych od lekarza prowadzącego – a ja zmodyfikuję Twoją dietę w odpowiedni sposób. Skorzystaj z zakładki KONTAKT na mojej stronie i przekonaj się, czym się zajmuje dietetyk kliniczny i jak może podnieść komfort Twojego życia.

Pakiet miesięczny Brown

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia
 • Jadłospis 7 dniowy do stosowania przez miesiąc z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania jadłospisu ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową przez miesiąc od dnia otrzymania jadłospisu
 • Co tygodniową kontrolę postępów

Pakiet dwu miesięczny Silver

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia

  Konsultacje kontrolną 20 minutową po miesiącu stosowania diet

 • Dwa jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez dwa miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową przez dwa miesiące od dnia otrzymania jadłospisu
 • Co tygodniową kontrolę postępów

Pakiet 3 miesięczny Gold

 • Pierwszą konsultację 45 minutową na której się poznajemy, omawiamy twoją ankietę żywieniową oraz badania, nakreślamy realny cel i czas jego osiągnięcia
 • Dwie Konsultacje kontrolne 20 minutowe po każdym miesiącu stosowania diety
 • Trzy jadłospisy 7 dniowe do stosowania przez trzy miesiące z pełną gramaturą, sposobem przygotowania potraw, listą zakupów
 • Po tygodniu od stosowania każdego z jadłospisów ewentualną zmianę niektórych potraw lub bilansu kalorycznego na idealny dla Ciebie.
 • Opiekę mailową i telefoniczną przez trzy miesiące od dnia otrzymania jadłospisu

  Co tygodniową kontrolę postępów