Z Beatą znamy się i pracujemy od ponad 4 lat. Moim celem treningowym była szeroko rozumiana poprawa fizycznego aspektu mojego życia (bardzo częste kontuzje przy rekreacyjnych próbach uprawiania sportu i bóle pleców związane z pracą biurową). Przy pomocy ćwiczeń oraz skoordynowanej diety udało nam się te problemy całkowicie wyeliminować, a przy okazji poprawić nieco sylwetkę.

Warto tu zaznaczyć, że Beata podchodzi do tematu treningu w sposób holistyczny (skoordynowane i spersonalizowane ćwiczenia, dieta, styl życia). W każdym z tych obszarów jest ekspertem i może udzielić klientom bardzo precyzyjnych wskazówek. Jako że zdrowe odżywianie zawsze było moim ‚konikiem’, chcę podkreślić, że wiedza Beaty z tego obszaru jest naprawdę imponująca. Mówimy tu nie tylko o precyzyjnej diecie pod kątem makro składników, ale także wskazówek, na co zwracać uwagę kupując poszczególne produkty (co można wyczytać z ich składu), czy też u kogo je kupować. Z kolei podczas ćwiczeń Beata każdorazowo upewnia się, że te odbywają się poprawnie i bez ryzyka urazów.

Podsumowując: jeśli aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna, chcesz zmienić coś w swoim życiu pod tym kątem i potrzebujesz pomocy profesjonalisty, Beata jest osobą, która w tym temacie Ci pomoże.